Temizlik ve Hijyen Kimyasalları. Gıda Hijyeni Kimyasalları. Kişisel Hijyen Ürünleri. Çamaşır Hijyeni Kimyasalları. Özel Ürünler, Kimyasallar. Köpüklü Hijyen ve Temizlik Sistemleri. HACCP Ekipmanları.

SECURAPACK Kurumsal

İlkeli ve Öncü;

 

SECURAPACK uluslararası standartlarda, uluslararası pazarın ihtiyacı olan; temizlik, hijyen, sanitasyon ve dezenfeksiyon ürünleri ile sistemlerini üretmek amacı ile faaliyetine başlamıştır. Üretmiş olduğu ürünler ve sistemler dünyada çok az sayıda firma tarafından üretilebilmektedir.

 

Bilgili ve Sorumluluk Sahibi;

 

Her geçen gün; sanayi faaliyetlerinin doğaya verdiği zarar artarken, insan sağlığını tehdit eden riskler çoğalmaktadır. Bu durum karşısında ki sorumluluğumuz gereği, ürettiğimiz ürünlerde; doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyecek hammaddeler kullanmaktayız. Diğer yandan da, bilgi ve birikimimizi en üst seviyede kullanarak; bu ürünleri en az ve verimli kullanılabilecek sistemleri üreterek güvenli bir paket halinde çözüm sunmaktayız.

 

Yenilikçi ve Dürüst;

 

"Biliriz ki her yeni gün ile yenilemediğimiz ürün son ürün olacaktır." Bir ürünü ürettiğinizde ve hedeflediğiniz başarıyı elde ettiğinizde, finale ulaşmaktan ziyade başlangıç çizgisine gelmiş olursunuz. Bu inaçla yola çıkarak; ürettiğimiz bir ürün bizim için sadece başlangıçtır. Bu sebep ile gelirlerimizin önemli bir kısmını AR-GE çalışmalarına ayırmaktayız. Her güne aynı heyacan ve hevesle başlamaktayız ve bu yarışta prensiplerimizden asla ödün vermemekteyiz.

 

İstikrarlı ve Kalıcı;

 

Ürettiğimiz ürünlerde ve sistemlerde; ticari kaygılarla hareket etmeden, olması gereken uluslararası standardı esas almaktayız. Yurt içi ve yurt dışı pazarındaki payımızın başlıca nedeni bu prensibimize dayanmaktadır. 

Faaliyetlerimize başladığımız tarihten bu yana; ürettiğimiz ürünlerde ve sistemlerden memnuniyetsizlik nedeni ile sona eren ticari ilişkimizin olmaması haklı gururumuzdur.